استرالیا

 

شما میتوانید با کمک شرکت مشاوران شرق و غرب با سرمایه گذاری در حدود هفتصد و پنجاه هزار دلار در کشور استرالیا از این کشور اقامت بگیرید.  برای آگاهی بیشتر با ما تماس بگیرید:

 

در طول دوران سرمایه گذاری بانکهای استرالیا به شما سود خواهند پرداخت و اصل پول شما بعد از مدت ۴ سال به شما برگشت داده خواهد شد.

 استرالیا بزرگترین جزیره دنیا است.  اینکشور پهناور از دید مساحت  پس از روسیه٬ کانادا٬ چین،  ایالات متحده و برزیل قرار دارد.  مساحت این کشور7.7 کیلومتر مربع است.   استرالیا نواحی بسیار حاصلخیزی دارد و نقش موثری در تغذیه دنیا داراست.   بيش از 75 درصد فرآورده های  کشاورزِي و دامي این کشور به تمامي دنيا صادر می شود این در حالي است که استراليا جزو کشورهاي پيشرفته صنعتي دنيا محسوب مي شود. استرالیا دربرگیرنده شش ایالت مختلف است که بزرگترین آن ایالت استرالیای غربی است که مساحت آن دوبرابر ايران و به اندازه اروپای غربی است.استرالیا دارای تنوع شکلهای مختلف زندگی است که در هیچ جای دنیادیده نمی شود. استرالیا همانند کانادا و سایر کشورهای مشترک المنافع  بر اساس سیستم اداري بریتانیا شکل گرفته است .

 

 مردم استرالیا متشکل از مردم بومی و مهاجرین از کشورهای مختلف دنیا می باشد. از سال 1945 تاکنون حدود 5.5 میلیون نفر به استرالیا کوچ کرده اند. هر کسی از هر کشوری با هر نژاد  یا مذهب می تواند به این کشور مهاجرت نماید فقط باید شرایط لازم برای ورود قانونی را داشته باشد.

جمعیت استرالیا حدود ۲۲ میلیون نفر می باشد.  

 

استرالیا دارای اقتصاد بسیار شکوفا میباشد. سرعت رشد اقتصادی بسیار بالا نرخ بهره پایین از جمله مسایل قابل توجه در این کشور است. استرالیا دارای سطح استاندارد زندگی بسیار بالایی است. سرمایه گذاریهای بسیاری در بخشهای زیربنایی مانند آموزش ٬ سلامتی و حمل و نقل انجام شده است.  واحد پول استرالیا دلار می باشد.  در حال حاضر هر دلار آن معادل  8000 ریال است. 

 

استرالیا دارای یکی از پایدارترین اقتصادهای جهان است که نرخ سرمایه گذاری را در این کشور افزایش داده است. این کشور دارای یکی  بهترین تکنولوژی های کشاورزی و دامپروری است بگونه ایکه یکی از بزرگترین صادر کننده های این فراورده ها  به جهان می باشد.این کشور در راستای صنعت و ساخت و تولید نیز گامهای بسیار خوبی برداشته است و هدف کلی راه اندازی کمپانی های بزرگ بر اساس تکنولوژیهای جدید و سرمایه گذاری روی بخش تحقیقات را دارد.  استرالیا دارای معادن بزرگی می باشد که در نوع خود جزو پیشرفته ترین معادن دنیا می باشند.  زبان اصلی این کشور انگلیسی است .   بیش از 4.1 میلیون نفر از مردم دو زبانه هستند.

طبیعت تماشایی استرالیا ٬ محیط چند ملیتی ٬ مردم مهربان و ترکیب آب و هوا و نحوه زندگی ٬آن را به یکی از بهترین مکانهای توریستی دنیا تبدیل کرده است. محیط منحصر به فرد استرالیا  دارای گیاهان ٬ حیوانات و پرنده های محلی بسیاری است که هیج جای دیگری در دنیا وجود ندارد. آب و هوای اکثر شهرهای استرالیا حالت مدیترانه ای دارند طوری که در استرالیا دمای هوا زیر صفر درجه نمی رسد. بارش باران در اکثر فصول وجود دارد و برف تنها در برخی از مناطق آن هم در ارتفاعات و باندازه خیلی کم مشاهده می شود. این امر باعث می شود تا بسیاری از مردم دنیا جهت فرار از زمستان سرد کشورهای خود (مخصوصا کشورهای نیمکره شمالی) به استرالیا بیایند و تعطیلات خود را در کنار سواحل زیبای استرالیا سپری کنند.